Гурток «Організатори дозвілля» (керівник Гонтар Вікторія Станіславівна) запрошує на заняття дітей віком від 10 – 17 років.

Дозвілля одне з найважливіших сфер життєдіяльності людини. Організація дозвілля  -  важливе завдання всіх шкільних та позашкільних закладів.

Особливо важливу роль дозвілля відіграє на сучасному етапі, тому що всі версти населення з цікавістю сприймають масові заходи, шоу програми, конкурси, концерти. Не стоять осторонь цього і діти, вони приймають участь в різноманітних телешоу, та в багатьох випадках стають переможцями. Всі ці навики діти отримують в аматорських гуртках Палаців культури та  Палацу учнівської молоді. Таким актуальним і потрібним є гурток «Організатори дозвілля», де діти з легкістю самореалізовуються, та знаходять своє місце у суспільстві. Метою гуртка є сприяння всебічному розвитку дитини; розкриття творчого, інтелектуального, духовного потенціалу; виховання доброзичливих, активних, відповідальних вихованців. Основним принципом є добровільність участі у гуртку.

Завдання гуртка „Організатори дозвілля” розвивати у дитини організаторські здібності, навчитися писати власні сценарії, образно мислити, гарно та виразно говорити, виражати емоції, створити групу ведучих, які будуть приймати участь у виховних, ігрових та розважальних заходах Палацу.

Основні завдання:

–       надати спеціальні знання з основ режисури, сценічної мови, акторської майстерності, сценарної майстерності, пластичної поведінки на сцені;

-                       створити умови для самореалізації, прививати навики культурної поведінки, боротися з проявами нахабства і зазнайства;

-                       навчити вихованців на матеріалі різноманітних літературних та драматургічних творів,передати найтонші відчуття людських стосунків;

-                      розвивати навички самостійного образного мислення, творчої ініціативи, уяви;

-                       навчитися спілкуватися з глядачем, звільнитися від психофізичних затиснень, оцінювати факти і події, про які розповідає виконавець, уміло використовувати в мистецтві слова позамовні засоби виразності (жести, міміка, мізансцена та інші).

«Організатори дозвілля» дарують емоційне, казкове, цікаве  свято всім присутнім.