Гуманітарний напрям
Декоративний напрям
Художньо-естетичний напрям
Туристично-спортивний напрям
Новини / IX форум лідерів Луцька

IX форум лідерів Луцька

27-28 листопада відбувся IXфорум лідерів міського учнівського самоврядування на тему: «Зупинимо булінг разом!»

Відкрили форум та націлили на продуктивну роботу методист управління освіти Луцької міської ради Оксана Євгеніївна Матвійчук та куратор парламенту Валентина Василівна Стаднік.

Рорзкрити основні аспекти булінгу та навчити як йому протистояти погодився інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Волинській області старший лейтенант поліції Ткачук Роман Володимирович. Зустріч відбулася у формі відкритого діалогу.

Інспектор зупинився на основних факторах, які впливають на розвиток агресії. Це культ насильства в суспільстві, негативний вплив ЗМІ, низький рівень культури і виховання, гіперопіка або навпаки байдужість з боку батьків, комп´ютерні ігри з елементами жорстокості тощо.

Відповідаючи на запитання, як протистояти цьому явищу, Роман Володимирович закликав і тих, на кого направлена агресія, і спостерігачів – негайно повідомляти батьків, вчителів та звертатися на Національну дитячу гарячу лінію або в поліцію.

Другий день форуму відбувався у Молодіжному центрі Волині. Модератори зустрічі Дем’ян Петрик та Захар Ткачук навчали юних лідерів як стати авторитетом у колективі, спираючись на особисті цінності, поєднуючи емоції, інтелект та організаторські здібності, проявляти себе у різних видах діяльності, не бути сором’язливим. Оскільки доведено, що жертвами булінгу вдвічі частіше стають діти сором’язливі і нетовариські або ті, чия поведінка якось відрізняється від загальноприйнятої норми.

Обмінюючись думками щодо роботи форуму, лідери міського учнівського самоврядування зробили висновок: зупинити булінг можливо лише об’єднавши зусиля дітей, батьків та адміністрації освітнього закладу.

Куратор парламенту

Валентина Стаднік


Контактна інформація

43021, м.Луцьк, вул. Шопена, 18
pumlutsk@ukr.net
+38(033)-000-00-00
Травень 2019
П В С Ч П С Н
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031