sidorukСидорук Степан Іванович

Директор Палацу учнівської молоді

роб.(0332) 72-01-16

 

 

 

 Куцик Олег Павлович

Заступник директора з навчально-виховної роботи

моб.(095) 227-14-47

 

 

 

 

lyashhukЛящук Людмила Олександрівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи

тел.24-65-01

 

 

 

 

 Балабаш Олена Олександрівна

Заступник директора з організаційно-творчої роботи

моб.(050) 647-54-55

 

 

 

 

Оніщук Юрій Феодосійович

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

тел.24-11-83

 

panasyukПанасюк Тетяна Іванівна

Художній керівник Палацу

моб.(097) 153-21-91

 

 

 

 

sokolovashugalovСоколова Галина Степанівна

Шугалов Віктор Миколайович

Керівники народного ансамблю народного танцю «Радість»

тел.24-56-67

 

 

 

zastrovskiСергій Анатолійович та

Світлана Олексіївна Застровські

Керівники народного ансамблю спортивного бального танцю «Ритм»

моб. Сергій (050) 378-47-37

моб. Світлана (050) 339 – 93- 37

 

 

 

 

kravchukiСергій Миколайович

та Ольга Петрівна Кравчуки

Керівники народного ансамблю спортивного танцю «Троянда»

моб.(099) 778-28-10

 

 

 

yanyukЯнюк Оксана Сергіївна

Керівник народного ансамблю сучасного танцю «Міраж»

тел.24-10-58

 

 

 

 

bezushkevchiБезушкевич Микола Антонович

Диригент народного оркестру духових інструментів

тел.26-57-20

 

 

 

 

unnamedАндрієвський Петро Дмитрович

Керівник зразкового гуртка образотворчого мистецтва

тел.24-10-58

 

 

lugovskiyЛуговський Віктор Іванович

Керівник зразкового театрального колективу «Чудодії»

моб.(050) 502-89-94

 

 

 

martsenyukМарценюк Ніна Андріївна

Керівник зразкового вокального ансамблю «Світанок»

тел.24-10-58

 

 

 

 

nikitinНікітін Сергій Панасович

Керівник зразкового оркестру народних інструментів «Дивограй»

моб.(063) 851-19-21

 

 

 

 

hlyebnikХлєбнік Олена Аркадіївна

Керівник зразкового ансамблю бандуристів «Вишиванка»

моб.(050) 836-56-37

 

 

 

 

20180909_203216

Троцюк Наталія Леонтіївна

Керівник зразкового вокально-хорового колективу “Перлинка”

моб. (050) 205-19-31

 

 

 

 

antonova

Антонова Антоніна Антонівна

Завідувачка музичною студією

моб.(050) 534-24-25

 

 

 

 

shhebetЩебет Оксана Петрівна

Завідувачка відділом декоративно-ужиткової творчості та образотворчого мистецтва

моб.(099) 106-22-37

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЖумик Оксана Миколаївна

Завідувачка відділом дошкільного розвитку «Маленька школа»

тел.29-85-06

 

 

 

 

58454Труш Олена Вікторівна

Завідувачка бібліотекою Палацу

моб.(050) 825-08-47