Ансамбль народного танцю «Радість»Ансамбль народного танцю «Радість» заснував Ілля Богданець при Палаці школяра в 1954 році як танцювальний гурток. Завдяки спільній та наполегливій співпраці педагогів та вихованців, у 1986 році рішенням Міністерства освіти України, ансамблю «Радість» було присвоєно звання «Зразковий художній колектив».


Керівники ансамблю Галина Соколова та Віктор Шугалов у 1987 році отримали відзнаки «Відмінник народної освіти України». У 1989 році художньому керівнику колективу Галині Соколовій було присвоєно звання «Заслужений працівник культури України», а балетмейстеру Віктору Шугалову у 2006 році присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України».
Педагогічний склад ансамблю – талановиті, віддані своїй справі хореографи та концертмейстери.

З 1994 року при ансамблі створено школу хореографічного мистецтва ансамблю народного танцю «Радість». Структура школи включає:

- початковий рівень (діти 4-6 років),

- основний рівень (2-7 класи),

- вищий рівень (8-11 класи),

- профілюючі класи (10-11 класи).

У першому класі відбувається посвята до школи хореографічного мистецтва ансамблю «Радість». Дівчатка та хлопчики займаються окремо 2 рази на тиждень, а третя репетиція – зведена.

В ансамблі навчаються близько 450 хлопчиків та дівчаток.

За роки існування в колективі поставлено понад 200 різноманітних народних танців, хореографічних композицій, сюїт, картинок, мініатюр.

Творчість ансамблю «Радість» відома в Україні, Росії, Білорусії, Литві, Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Румунії, Голландії, Німеччині. Колектив є постійним учасником різноманітних конкурсів, фестивалів, де стабільно отримує призові місця.Ансамбль народного танцю «Радість»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 29.12.2005 р., ансамблю було присвоєно звання «Народний художній колектив».

Варто відзначити, що ансамбль «Радість» є центром відродження і примноження надбань національної культури та художньої спадщини українського народу. Наш колектив – зразок педагогічної та хореографічної діяльності для танцювальних колективів області.

Багато випускників ансамблю стали професійними хореографами, керівниками танцювальних гуртків, артистами балету, працівниками культурно-освітніх закладів.