Ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» (6)Ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» був створений у 1982 році. З 1988 року колектив очолила відмінник освіти України Світлана Застровська. Згодом до її роботи приєднався Сергій Застровський – член виконкому Спілки громадських організацій спортивного танцю України, суддя вищої категорії, ліцензований Всесвітньою радою танцю. І по сьогоднішній день вони разом керують ансамблем.


Метою роботи зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» є естетичне виховання дітей, розвиток художнього смаку, розкриття та реалізація творчого потенціалу.

У ансамблі «Ритм» на даний час нараховується близько 200 дітей, а їх кількість невпинно росте. Це забезпечується чітко сформульованою та обдуманою програмою роботи тренерського складу. Діти оволодівають елементами класичного танцю, європейської та латиноамериканської програми, сучасного танцю. Багато уваги приділяється залученню дітей та учнівської молоді до масового навчання спортивного бального танцю, виховання культури поведінки і спілкування, проводиться робота з батьками.

За багаторічну діяльність ансамбль здобув собі славу не тільки на теренах Волинської області, а й далеко за її межами. Щороку учасники колективу беруть участь у різноманітних конкурсах, концертах та фестивалях. Це близько 20 – 30 виїздів на змагання. Географія поїздок є доволі масштабною: Львів, Київ, Севастополь, Канів, Харків, Донецьк, Тернопіль, Івано-Франківськ, Республіка Польща, Чехія, Італія, Німеччина, Латвія, Словакія, Болгарія, Австрія. Ансамбль «Ритм» неодноразово був запрошений до ДЦ «Молода гвардія» та «Артек», де на фестивалях тричі поспіль визнавався кращим дитячим колективом.Ансамбль спортивного бального танцю «Ритм» (2)

Репертуар ансамблю складають різноманітні форми та методи постановки танцю – сольні, дуетні номери, танцювальні замальовки та великі масові композиції. Цікаві, оригінальні постановки й виконавська майстерність учасників отримують схвальну оцінку у глядача.

З роками удосконалюється зміст навчально-виховної роботи, методика викладання, знання хореографів, які передають не тільки майстерність, а й свою культуру і світогляд. Усе це визначає професійний рівень педагогів-тренерів, які є випускниками колективу. Серед них Фурман Владіна, Артур Квашук. Високий музичний смак педагогів і концертмейстера виховує і розвиває творчу активність учнів. За роки існування колектив виховав велику плеяду талановитих танцюристів, які у різні роки гідно відстоювали честь ансамблю та міста на турнірах різного рангу.