Роботи вихованців гуртка "Бісероплетіння"Вихованці на заняттях гуртка  вивчають історію бісероплетіння, кольорознавство, види орнаментів, символи в орнаменті і кольорі. Керівником гуртка є Пушкіна Євгенія Андріївна.


Мета занять – ознайомити гуртківців з художніми особливостями костюму Полісся та Волині, історією народного костюму і його впливом на сучасний одяг; виховувати повагу до національних традицій українського народу; самостійно створювати вироби з бісеру, користуючись готовими схемами та самим створювати схеми та візерунки. А також розвивати естетичний смак, уважність, працелюбність.

Вихованці гуртка регулярно стають переможцями різноманітних виставок і конкурсів. Так в 2013-2014 навчальному році вихованка гуртка П’янова Софія стала переможцем міського, обласного та Всеукраїнського етапів виставки-конкурсу «Люби і знай свій рідний край».  Вихованки Черчик Вікторія, Родіонова Мар’яна, Зимовіна Ілона, Мельник Катерина стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Україна очима дітей» і були нагороджені путівками до МДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса).

Влітку вихованці гуртка відпочивали в туристичному комплексі «Буковель».


Заняття першого року навчання:

Субота: 10.00 – 10.45 та 10.50 – 11.35

Неділя: 10.00 – 10.45 та 10.50 – 11.35

Заняття другого року навчання:

Субота: 11.40 – 12.25 та 12.30 – 13.15

Неділя: 11.40 – 12.25 та 12.30 – 13.15


Крім того, у нас проходять заняття, де діти навчаються техніці Батік. Вони відбуваються в суботу та неділю з 13.45 по 16.10.

Батік – дуже яскраве мистецтво. Прикрашена розписом за допомогою воску і фарби багатоколірна тканина не має собі подібних.

Великий вибір тем допомагає гуртківцям розписати складні вироби в різноманітних візерунках. У цікавих творчих роботах діти передають свої мрії, настрій, почуття.

М’якість шовку, переливи фарб – цей вид мистецтва не може не вражати серця людей. Розпис  тканини – дуже поширене мистецтво в західних землях України.

Мета навчання – забезпечити вихованцям розвиток навичок на взірцях стародавніх майстрів створювати нове в композиції, зберігаючи народні традиції розпису по шовку.