Роботи вихованців гуртка "Флористика і дизайн"

Захоплюючий світ природи – це невичерпна скриня для творчості. Привідкрити двері в цю творчу майстерню – основна мета гуртка «Флористика і дизайн». Тому на заняттях гуртка вихованці знайомляться з мистецтвом флористики, карвінгу, травомотанки та іншими видами роботи з природним матеріалом. Керівником гуртка є Лінник Жанна Валентинівна. 


У програмі гуртка також передбачена робота з синтетичними матеріалами (пластиком, тканиною та іншими).

Для розвитку індивідуальності кожного гуртківця передбачена робота по розробці і втіленню дітьми власних проектів (виготовлення авторських іграшок, декоративних композицій та ін.).

Вихованці щорічно стають переможцями міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів декоративно-прикладної творчості. Переможці неодноразово мали можливість відпочивати в дитячих таборах «Буковель», «Супутник» а також відвідати Палац молоді у Польщі.

Цікавий відпочинок вихованці гуртка знаходять у родинних та тематичних виховних заходах. Це і «Свято осені», і «Масляна», і День Святого Валентина, і подорож до скансена «Рокині » і багато іншого.

Якщо ви творча, неординарна особистість, яка шукає однодумців, тоді вам до нас – в Палац учнівської молоді (кабінет №29).

Завжди вас чекаємо!