головне фотоГурток «Художній розпис» працює  з 2013 року. Вихованці гуртка виконують декоративний розпис на білому і тонованому папері, картоні, вчаться створювати різноманітні картинки, вітальні листівки, власноручно оформлюючи та декоруючи їх.


Крім малюнків на площинній поверхні, діти займаються розписом на склі, розписують дерев’яні речі: дошки, тарілки, скриньки, підставки.

Улюблена тема занять – рослинний, переважно квітковий Петриківський орнамент, який ґрунтується на вивченні реальних форм місцевої флори та створення на цій основі фантастичних, неіснуючих у природі квітів (наприклад, «цибулька» або «кучерики», «петушиння»). Характерними є також зображення бутонів та перистого ажурного листя, що звуть папороттю.

Вихованці гуртка виконують вправи для вивчення першооснов розпису, вивчають технічні прийоми, колорит, основи композиції, орнаменти, різнохарактерні лінії.

Віртуознізність виконання досягається письмом за допомогою м’яких, різних за товщиною пензлів; ягоди, окремі квіти – діти малюють просто пальцями.

Щодо фарб, то використовуємо переважно гуаш, рідше акварель, туш.

Крім розпису в кольорі, дітки виконують пейзажі в техніці «дряпанки на вощеному папері».

У діяльності гуртка поєднануються традиційні орнаменти і розписи з сучасними техніками, матеріалами. Діти під час роботи набувають таких якостей як цілеспрямованість, наполегливість, дисциплінованість. Вихованці знаходять нових друзів, дізнаються про раніше не відоме, відкривають для себе неповторний чарівний світ мистецтва.

Творчий процес націлює дітлахів на глибоке засвоєння багатовікового досвіду нашого народу, збереження і використання його художньої спадщини народних художніх традицій.

Оксана Андріївна Бицюк, керівник гуртка