Вихованці гуртка "Умілі ручки" Гурток “Умілі ручки” (керівник Щебет Оксана Петрівна) запрошує на заняття дітей віком від 5 до15 років. Навчальна програма гуртка включає в себе такі розділи: “Вироби з пластиліну”, “Прикраси з полімерної глини”, “Тістопластика”, “Травомотанка та народна іграшка”, “Писанкарство”, “Вишивка стрічками”, “Вишивка набивною голкою”, “Сувеніри” і ще багато цікавого та пізнавального.


 

Основне завдання гуртка – ознайомлення та засвоєння не лише традиційних українських видів декоративно-ужиткового мистецтва, а й сучасного, не менш цікавого та популярного. Завдання педагога – стимулювати вихованців до творчого мислення, бажання творити прекрасне власними руками, пізнавати щось нове, в той же час не забувати, а плекати любов і повагу то традиційних видів мистецтва українського народу (писанки, ляльки-мотанки, різноманітні обереги тощо).Роботи вихованців гуртка "Умілі ручки" (1)

Свої кращі роботи вихованці гуртка демонструють на міських та обласних виставках, конкурса
х. Впродовж кількох років вихованці гуртка, переможці різноманітних конкурсів, безкоштовно відпочивали та оздоровлювались у Буковелі та оздоровчому таборі “Супутник”.

Окрім занять, для дітей та їхніх батьків регулярно проводяться різноманітні виховні заходи (традиційними стали “Українськи вечорниці”, “Свято осені”, “День святого Валентина” та ще багато інших).

Заняття проводяться двічі на тиждень, згідно розкладу. Відбуваються вони у кабінеті №30.

О. П. Щебет