Зразковий вокальний ансамбль «Світанок»Народний вокальний ансамбль «Світанок» створений в 2002 році з приходом на роботу в Палац учнівської молоді Ніни Андріївни Марценюк – педагога з великим досвідом роботи в творчих колективах: як дитячих, так і дорослих. Музичний супровід забезпечує концертмейстер ансамблю Світлана Валеріївна Вишинська – професіонал своєї справи, яка завжди є порадником та помічником у всіх починаннях та справах колективу. Світлана Валеріївна створює чудові пісні для солістів та ансамблю.


У вокальному ансамблі проводиться робота з дітьми: як гурткова, так і індивідуальна (сольний спів), а також робота з малими формами (дуети, тріо).

Варто відзначити, що колектив є постійним учасником міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних вокальних фестивалів та конкурсів. Окрім того, ми займаємося благодійницькою діяльністю, виступаємо в будинках для людей похилого віку, а також перед дітьми-сиротами, дітьми-інвалідами, ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Ансамбль користується великою популярністю у дітей та молоді не лише міста, але й близьких по територіальному розташуванню сіл. Репертуар колективу є різноплановим. Він постійно оновлюється, поповнюється новими творами сучасних композиторів та композиторів-класиків.

Із року в рік колектив зростає у своїй майстерності, про що свідчать нагороди, котрі здобувають діти на фестивалях та конкурсах різного рівня.

Серед наших мистецьких трофеїв можна відзначити такі нагороди:

2008р. – ІІІ місце в Міжнародному конкурсі «Всі ми діти твої, Україно» (м. Одеса);

2009р. – ІІ місце в Міжнародному конкурсі релігійної пісні в м. Лодзь (Польща);

2010р. – ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Під небом Рівного»;

2010р.-2011р. – у Міжнародному фестивалі «Славянский венец» (Болгарія) – ІІІ та І місце.;

2012 р. – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Твій шанс» (м. Луцьк);

2012 р. – ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Весняний первоцвіт» (м. Рівне).

У 2008 році за досягнуті успіхи МО України присвоїло вокальному ансамблю звання«Зразковий художній колектив». Також у 2008 р. ансамбль «Світанок» був нагороджений путівками в ДЦ «Молода гвардія» та в 2010р., в МДЦ «Артек».

Окрім того, варто відзначити те, що великі успіхи мають наші солісти: Катерина Оніщук, Анастасія Адамович, Оксана Калькова, Віталія Кушмирук, Ольга Гончар, Анастасія Шафаростова, Яна Шевчук, а також дует у складі Ольги Невірець та Катеини Оніщук. Наші солісти неодноразово здобували перемоги на конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Упродовж усієї своєї творчої діяльності колектив «Світанок» плідно працює, зрощуючи атмосферу добра, натхнення, взаємоповаги та розвитку. Саме це допомагає нам завжди удосконалюватися та йти до нових перемог і звершень.