ТОК-ШОУ

В Палаці учнівської молоді не лише розвивають юні таланти та обдарування, а й надають консультативну допомогу батькам з багатьох проблемних питань сьогодення. Однією улюблених форм роботи з батьками, як зазначає заступник директора Палацу з організаційно-творчої роботи Олена Балабаш є ТОК- ШОУ на різні актуальні теми. У цьому навчальному році за підтримки соціально-психологічної служби нашого закладу було проведено уже дві такі програми з батьками вихованців зразкового вокального колективу “Перлинка” ( кер.Наталя Троцюк) та народного ансамблю танцю“Радість” (кер. Галина Соколова).
Тема зустрічей – “Покарання: “за” чи “проти”. Потягом години кожен охочий зміг проаналізувати свої відносини з дитиною, пригадати, що найчастіше стає причиною конфліктів, а головне розібратися у видах і методах батьківського виховання. Між організаторами заходу і запрошеними в імпровізовану студію, відбулася відверта розмова. Батьки отримали слушні поради по питаннях, які хвилювали кожного з присутніх. Переглянули відео, яке в повній мірі відображало тему зустрічі.
Сподіваємося, що така форма роботи, як ток-шоу для батьків є цікавою, корисною, ефективною для усіх, хто хоче виховати і виростити у майбутньому здорових, успішних, щасливих нащадків!

 Заступник директора Палацу

з організаційно-творчої роботи

Олена Балабаш


Опубліковано в Без категорії