Гуманітарний напрям
Декоративний напрям
Художньо-естетичний напрям
Туристично-спортивний напрям
Блог гуртка "Мистецтво слова" / Україна єднає світ

Україна єднає світ

23-25 листопада вихованці гуртка «Мистецтво слова» разом з батьками та керівником побували у місті Києві на ювілейному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ!». Прибувши на місце прослуховування та проведення конкурсу ми потрапили у світ мистецтва театру, музики і танцю, акробатичних та гімнастичних виступів і звичайно у світ розмовного жанру художнього читання.

Понад 1600 учасників з різних куточків України, Польщі, Білорусії, Румунії і одна дівчинка з США продемонстрували свої таланти перед поважними, зірковими членами журі, глядачами та учасниками заходу.

Нам випала велика честь не тільки побачити, а й познайомитися, поспілкуватися, побувати на майстер класі у номінації – розмовний жанр,   отримати цінні поради від голови журі Героя України, народної артистки України Ади Миколаївни Роговцевої, Заслуженої артистки України, актриси театру і кіно Тетяни Шеліги, артистки України, актриси серіалу «Коли всі дома» Тетяни Зіновенко, актора 95-го кварталу Степана Казаніна та інші. Ми мали нагоду зробити спільну фотосесію, а по завершенню конкурсу та підбиття підсумків подарувати Волинський коровай та пряники з логотипом фестивалю з нагоди 10-чя.

Звичайно напруженість була досить висока адже це і переживання, і чекання, порівняння з іншими учасниками, а ще для нас грала велику роль оцінка високопрофесійного журі.

Ми з вихованцями знаємо, що нам потрібно багато ще працювати, вдосконалюватись, вчитись, але після усіх виступів результат перевершив всі наші сподівання… і ми зуміли здобути призові місця:

І місце – Анюта Климовець

ІІ місце – Сергій Шафранський

ІІІ місце – Соломія Ярош та Ліза Королюк

Дітям браво!!!

Думаю, що наша подорож запам’ятається на все життя. У пам’яті залишаться також нові знайомства і нові друзі яких об’єднує любов до мистецтва, до рідної землі.

Україна дійсно єднає світ – світ талановитих діток, юних артистів та зіркових акторів, тому діяти потрібно сміливо та рішуче, впевнено йти до своєї мети, мрії, до перемог!

 Художній керівник ПУМ,

керівник гуртка

«Мистецтво слова»

Тетяна Панасюк


Контактна інформація

43021, м.Луцьк, вул. Шопена, 18
pumlutsk@ukr.net
+38(033)-000-00-00
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930