УКРАЇНА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПАЛАЦ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

вул. Шопена, 18,

м. Луцьк, 43005

тел. (0332) 24-10-58

факс (0332) 72-01-16

E-mail: pumlutsk@ukr.net

Web: http://www.pum.lutsk.ua

Код ЄДРПОУ 02141673

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голові міського оргкомітету

Всеукраїнського конкурсу

«Джерело творчості»

Гребенюку О.В.

                                                                                                                      

10.11.2015  № 339

 

На № _______ від ____________

 

ВИСНОВОК ПРО ПЕДАГОГІЧНУ І МЕТОДИЧНУ ДІЯЛЬНІСТЬ

КЕРІВНИКА ГУРТКА «УМІЛІ РУЧКИ»

ЩЕБЕТ ОКСАНИ ПЕТРІВНИ

 

Щебет Оксана Петрівна працює в Палаці учнівської молоді з 2005 року. За цей час проявила себе як висококваліфікований, досвідчений педагог, який досконало володіє сучасними формами, методами, прийомами навчально-виховної та культурно-освітньої діяльності, забезпечує високу результативність роботи з дітьми. Працює над методичною проблемою «Національно-патріотичне виховання підростаючого покоління крізь призму декоративно-ужиткової творчості», накопичений досвід відображають представлені нею матеріали.

Своїм завданням, як керівника гуртка декоративно-ужиткової творчості, вважає створення умов для всебічного розвитку дітей, популяризацію народної творчості, звичаїв, традицій, пробудження у дітей інтересу до минулого, історії, до сучасної культури рідного краю.

Оксана Петрівна створює кожній дитині умови для найбільш повного розкриття творчого потенціалу та розвитку творчих здібностей. Працює у відповідності до сучасних вимог, будуючи навчально-виховний процес з урахуванням вікових та індивідуально-особистісних особливостей дітей.

Педагог використовує сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу, широко застосовує індивідуальний підхід до учнів. Вона добирає ті форми і методи навчання, які найбільше підходять віковій категорії дітей на даному етапі навчання і є оптимальними для досягнення мети заняття.

Оксана Петрівна навчає розмірковувати, аналізувати, самостійно робити висновки і узагальнення, виховує у дітей художні смаки. На своїх заняттях намагається привити вихованцям любов і повагу до народних звичаїв і традицій, до рідного краю, культури, побуту, історії українського народу, домівки батьків, оберегів національної культури.

Вона використовує різні форми і методи роботи з вихованцями: бесіди за круглим столом, диспути, зустрічі з талановитими і цікавими людьми нашого краю, традиційні народні і тематичні свята, виставки творчих робіт, ігри, конкурси та інше. Намагається створити для вихованців атмосферу невимушеності, вільного спілкування. Готуючись до занять, вона добирає ігрові елементи, які посилюють зацікавленість, удосконалюють увагу та уяву дітей, розвивають творчі здібності та емоційну сферу.

Заняття Оксани Петрівни відкривають для кожного із вихованців простір для розвитку ініціативності і самостійності, особливого значення вона надає створенню ситуації успіху, та забезпеченню позитивної мотивації. В її кабінеті – постійно діюча дитяча виставка робіт, яка завжди змінюється та поповнюється найцікавішими дитячими виробами.Гуртківці активно долучаються до різноманітних благодійних акцій, організовують виставки-продажі власних робіт.

Педагог постійно спілкується і співпрацює з батьками гуртківців. Вони завжди цікавляться досягненнями своїх дітей, відвідують заняття гуртка, деякі батьки допомагають дітям виготовляти різноманітні вироби, вони є активними учасниками родинних та тематичних свят.

Організаторські здібності Оксани Петрівни, висока працездатність, компетентність, відповідальність, комунікабельність та доброзичливе ставлення сприяють її творчому самовираженню як керівника відділу декоративно-ужиткової творчості.

Оксана Петрівна активно бере участь у засіданнях педагогічної ради, у роботі методичного об’єднання свого відділу, є членом методичної ради та атестаційної комісії Палацу, наставником молодих педагогів, висвітлює свою діяльність на телебаченні та в ЗМІ, а також активно наповнює інформаційними матеріалами сайт Палацу. Охоче ділиться досвідом з колегами, проводить відкриті заняття, майстер-класи.

ЇЇ праця має свої вагомі результати. Вихованці Оксани Петрівни – переможці всеукраїнських, обласних, міських виставок-конкурсів декоративно-ужиткового мистецтва.

За підсумками роботи Палацу учнівської молоді у 2014-2015 навчальному році Оксана Петрівна перемогла у номінації «Успішний керівник».

Заступник директора

з навчально-методичної роботи                                       Лящук Л.О.