Гуманітарний напрям
Декоративний напрям
Художньо-естетичний напрям
Туристично-спортивний напрям
Блог гуртка "Мистецтво слова" / З Днем народження, моє місто

З Днем народження, моє місто

Чудовий недільний день 9 вересня зібрав усіх шанувальників дитячої творчості на Театральній площі. Вихованці та педагоги Палацу феєрично вітали лучан та гостей міста зі святом.

«Наше місто – це велетень, який дихає, навчається, працює, хворіє, радіє і сумує. Життя міста залежить від людей, від нашого ставлення до свого діла, своєї професії, а для міста всі професії потрібні і важливі. Ми вітаємо усіх, хто працює в Луцьку, хто своєю працею прославляє місто, робить все для того, аби місто жило повноцінним життям», – звернулися до лучан ведучі, вихованці гуртка «Мистецтво слова» Анастасія Ольхович та Анюта Климовець.
Ведучі запросили містян приводити діток у Палац учнівської молоді, що на вулиці Шопена 18, і там юним талантам відкриються нові світи у мистецтві.
Директор Палацу учнівської молоді, заслужений працівник освіти України Степан Сидорук від імені педагогічного колективу і вихованців закладу привітав усіх Лучан зі святом. Він побажав присутнім щасливої долі, приємних хвилин спілкування з прекрасним, родинного затишку, здійснення усіх мрій та Божого благословення в усіх справах та починаннях і побажав гарного перегляду концерту.

У концерті лунали пісні про Луцьк, Україну, дитинство у виконанні зразкових вокальних ансамблів «Світанок» та «Перлинка» та гуртру «Лісова пісня». У день міста звучали: стоголоса бандура у виконанні зразкового ансамблю бандуристів «Вишиванка», чарівна сопілка у виконанні Романа Бахматова, учасники зразкового оркестру народних інструментів «Дивограй», ансамблю домристів «Тоніка». Веселого настрою додали народні хореографічні колективи Палацу – це «Міраж», «Ритм», «Радість», «Троянда».

Вірші про рідне місто сучасних авторів читали вихованці гуртка «Мистецтво слова» Соломія Ярош, Сергій Шафранський, Анна Климовець, Анастасія Ольхович.
Вдячні глядачі нагородили юних артистів щедрими оплесками. Свято вдалося.

Художній керівник Палацу учнівської молоді

Панасюк Т.І.

Фото

Волинські Новини


Контактна інформація

43021, м.Луцьк, вул. Шопена, 18
pumlutsk@ukr.net
+38(033)-000-00-00
Вересень 2021
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930