Гуманітарний напрям
Декоративний напрям
Художньо-естетичний напрям
Туристично-спортивний напрям
Блог гуртка "Мистецтво слова" / Змагаймось за нове життя

Змагаймось за нове життя

6 квітня, лучанки Соломія Ярош – вихованка гуртка «Мистецтво слова» Палацу учнівської молоді (кер.Панасюк Т.І.) та Софія Кушнір – учениця НВК №26 (кер.Бойко Н.О.) гідно представили Волинь у Чернівецькій обласній філармонії імені Д. Гнатюка де відбулась урочиста церемонія нагородженнята гала-концерт ювілейного Всеукраїнського V (XV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя» присвячений Лесі Українці, засновником і організатором якого є заслужений вчитель України – Тетяна Миколаїна Захарова. За підтримки Міністерства освіти і науки України, Федерації  професійних спілок України,Полтавської та Чернівецької  облдержадміністрацій, Полтавської міської ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської міської ради та ін..
Талановита молодь прибула до Чернівців з усіх куточків України. Організатори заходу привітно, тепло і гостинно зустрічали усіх запрошених на свято, а допомагали їм у цьому волонтери.
У гала-концерті юні митці читали авторські вірші, поезії видатної поетеси, співали пісні за мотивами віршів Лесі Українки.

Під час ведення церемонії ведуча наголосила, що у цьому році конкурс став ще й міжнародним, до участі у конкурсі долучились також українці, які проживають за межами України.   Роботи юних шанувальників творчості Лесі Українки надійшли не лише з 24 областей України, Криму, а також з Італії, Норвегії, Молдови, Грузії та Росії. Також у конкурсі візяли участь студенти ЧНУ, які увійшли до фіналу. Цікавинкою було декламування поезій Лесі Українки англійською, італійською, арабською, грецькою мовами.

150 переможців у семи номінаціях: твір, науково-пошукова робота, вокал, малюнок, декламування, аудіо-візуальний твір та інсценування отримали свої заслужені нагороди та цінні призи під час церемонії .

Рекордною була кількість учасників змагання. «Близько шести з половиною  тисяч любителів творчості геніальної поетеси надіслали свої роботи», зазначила ведуча.  26 учасників  найоригінальніших виступівзапросили продемонструвати свою майстерність на гала-концерті.

З приємністю хочу сказати, що з Волині було багато представників, які зайняли призові місця, зокрема з міста Луцька, а виступити у  гала концерт запросили вихованку гуртка «Мистецтво слова» Палацу учнівської молоді – восьмирічну Соломію Ярош та ученицю НВК №26 – Софію  Кушнір. Дівчата зірвали шквал оплесків вдячних глядачів, щирих шанувальників творчості геніальної поетеси Лесі Українки.

По завершенню дійства відбулась загальна фотосесія після якої  усіх учасників та гостей запросили на обід та цікаву, змістовну  екскурсію.

 

Керівник гуртка «Мистецтво слова»

Панасюк Т.І.


Контактна інформація

43021, м.Луцьк, вул. Шопена, 18
pumlutsk@ukr.net
+38(033)-000-00-00
Червень 2019
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930